Gülcin Özer CSNU

Medium Schweiz

Web siteme hoş geldiniz

İsmim Gülcin Özer ve birkaç yıldır burada yani güzel İsviçre'nin Zürih kenti yakınlarında yaşıyor ve ruhsal Dünya’ya aracı olarak spiritüel Medyum olarak çalışıyorum. Sessizliği ve sükuneti seviyorum ve bu ruhuma adeta merhem gibi geliyor. Çağımızda yaşam son derece hızlı ve telaşlı bir şekilde süregelmekte. Bu nedenle çoğu insan vücutlarının ve kendi ruhlarının gönderdiği sinyalleri alma ve duyma yeteneğini kaybetti. Güç sükutta saklıdır. Bu cümle benim için her zaman yol gösterici olmuştur.

Çocukluğumdan beri sükuneti çok seviyorum ve o zamanlar bile psişik deneyimler yaşamışlığım var. Ailemin içerisinde maneviyat ve medyumluk becerileri son derece doğal bir durumdur. Böyle bir ailede büyüme şansına sahip olduğum için çok mutluyum.

Ruhsal dünyayla ilk temasımı henüz 10 yaşında iken yaşadım. O zamandan beri, bu dünyaya karşı müthiş bir ilgi duymaktayım. Başkalarına görünmeyen bir dünyadan gelen işaretlerin gizemi ile çok ilgileniyordum ve bunu anlamaya çalışıyordum. Araştırmaya başladım ve dinler, psikoloji, çeşitli bilim türleri ve bilinç araştırmaları konularında uzun bir süre bilgilenmeye çalıştım. Aradığım cevapları bulmak için çıktığım bu yolculukta kendi doğal medyumluğumu daha iyi anlayabilmek için yıllar boyu beni eğiten harika insanlar ve akıl hocaları ile tanıştım.

Akıl hocalarımdan bazıları Andy Byng, Jackie Wright, Judith Seaman, Bill Coller gibi uluslararası üne sahip medyumlar idi.

Ruhlar alemiyle uyum içinde olmak benim için özellikle önemlidir. Her gün sevgi, şükran ve sevinç içinde bilinçli bir şekilde yaşanmalıdır. Ruhsal Dünya ile iş birliği, beni mutlulukla dolduran harika ve ömür boyu süren bir dostluktur. Bir ömür boyu manevi dünyadan aile üyelerimiz, yardımcılarımız ve arkadaşlarımız tarafından bize eşlik edildiğini ve ruhumuzun ölümsüz olduğunu bilmek, beni Ruhsal Dünya'ya sevinç ve alçakgönüllülük ile hizmet etmeye teşvik ediyor.

İnsanlara ve ruhsal dünyaya karşı duyduğum sevinç ve sevgi işimin özüdür. Her şeyin birbiri ile bağlantılı olduğunu hissetmek her zaman bir mucizedir ve bunu sizinle paylaşmak isterim.

Uzun yıllardan beri yas tutan insanların yanı sıra tavsiye ve danışmanlığa ihtiyaç duyanlara eşlik ediyor ve onlara destek veriyorum.

Bir medyum olarak sunduğum hizmetler öteki dünya temasları, medyum danışmanlığı, trans terapisi, medyumluk seminerleri (gruplar halinde veya bireysel eğitim olarak), halka açık gösteriler, enerjetik mekan temizliği ve çok daha fazlasını içerir.

Hangi hizmetin sizin için doğru olduğu konusunda emin değilseniz, info@guelcinoezer.com iletişim formu üzerinden benimle iletişime geçebilir veya benden konuyla ilgili bilgi almak için beni arayabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

 Saygilarimla ,

 

Gülçin Özer

Özgeçmiş

Gösteriler Ve Sunular

 

Ruhsal Dünya için bir medyum olarak görevim siz ve sevdikleriniz arasında bir bağlantı kurmaktır. Merhum neden burada? Size söylemek istediği nedir? Şu anda sizin için önemli olan mesaj nedir? Merhum sizi rahatlatmak ve onun kaybıyla daha rahat başa çıkabilmeniz için yanınızda olduğunu göstermek istiyor olabilir. Size sevgi ve şifa enerjisi göndermek mi istiyor?

 

Ruhsal Dünyadan gelen ruh belki size hayatınızın önemli bir sorusuna şahsen destek olmak ve mevcut bir yaşam durumunda size yardımcı olmak istiyor olabilir mi? Veda etme şansınız oldu mu?

 

Çoğu zaman sevilen birinin kaybı çok zordur. Öteki dünya ile temas üzüntü ve yas ile daha iyi başa çıkmaya yardımcı olabilir. Diğer tarafa göçmüş sevdiklerinizle olan bağlantılar şifa verebilir ve rahatlatıcı olabilir.

 

Ölüm bir son değildir

 

Sadece Ruhsal Dünya'nın bana aktardıklarını sizinle paylaşırım. Ruhsal bir medyum olarak yargılamamalı, değerlendirmemeli ve gelen mesajları değiştirmemeliyim. Büyük bir tutku ile yaptığım bu görevde diğer tarafa göçmüş olanların dünyadaki sevdiklerine ulaşabilmeleri için onların sesi olmaya çalışırım.

 

Öbür dünya ile temas esnasında nelere dikkat etmek gerekir?

 

Öbür dünya ile temas esnasında her zaman ruhsal dünya kimin kim için geleceğini belirler. Bazen sadece bir değil, aynı anda birden çok ruh bir insan ile görüşmek isteyebilir. Rahat ve açık olun. Mümkünse, herhangi bir beklentiniz olmasın. Sevdiklerinizle bir temas çok duygusal ve aynı zamanda güldürücü de olabilir, gözyaşlarına neden olabilir — bazen üzüntüden, bazen de sevinçten akar göz yaşları. Öteki dünya ile temas birçok sürprize sahip olabilecek bir deneyimdir.

 

Tadını çıkarın.

Medyum  akşamı

Volkshaus Zürih

Cumartesi 06.09.2019

Giriş: 19.00 arası

Başlangıç: 19.30 arası

06.09.2019

Daha fazla bilgi

İsviçre'de tek

Bağlı gözlerle halka açık öteki dünya ile temas.

Kanıtsal bir medyum olarak İsviçre'de, Zürih'te gözlerim bağlı halde birkaç öteki dünya teması gerçekleştirdim. Benim, halka açık bir gösteri sırasında izleyiciyi görmek veya duymak gibi bir gerekliliğim yok. Bu, İsviçre ve komşu ülkelerde tektir. Bu insanın kendi medyumluk becerileri ve ruhsal dünyaya karşı duyduğu belli bir güveni gerektirir. Gözler bağlı olarak yapılan gösteri, seyirciye "soğuk ve sıcak okuma" tekniklerini kullanmadığımı, ancak bilgilerimi medyum olarak öteki dünyadan aldığımı göstermek için yapılmıştır.

Tıbbi Asistan

Hermetik

Reiki I - III

2 Yıl Medyumistik - Bill Coller

2 Yıl Kanıtsal Medyumluk- Andrew Byng

Trans Kontrolü - Judith Seaman

2 Yıl Kanıtsal Medyumluk - Halka açık konuşma ve gösteri - Andrew Byng, Ingiltere

Fiziksel ve deneysel trans - Judith Seaman

1 Yıl Medyumistik - Jackie Wright

Trans terapisi - Jackie Wright

Fiziksel Medyumluk I - Judith Seaman

Fiziksel Trans - Scott Milligan

Fiziksel Medyumluk II - Judith Seaman

ÖTEKİ DÜNYA İLE TEMAS

Benimle öteki dünya ile temas seansları için farklı şekillerde rezervasyon yapabilirsiniz:

50 dakika Kişisel veya Skype ve Zoom üzerinden.

160 CHF.

Daha fazla bilgi

MEDYUM DANIŞMANLIĞI

Benimle medyum danışmanlığı için çeşitli şekillerde bir seans için rezervasyon yaptırabilirsiniz:

50 dakika Kişisel, Telefon veya Skype ve Zoom üzerinden.

160 CHF.

Daha fazla bilgi

TRANS TERAPİSİ

Benimle farklı şekillerde trans terapisi seansı için rezervasyon yaptırabilirsiniz:

Kişisel veya uzaktan terapi.

130 CHF.

Daha fazla bilgi

Yoğun eğitim

"Yeni başlayanlar için medyumluk"

5 Hafta Sonu

Daha fazla bilgi

Günlük seminer

"Ruhani Rehberinizi Tanıyın"

Daha fazla bilgi

CSNU sertifikasyon Spiritualists´ Ulusal Birliği (SNU) tarafindan - CSNU (d) gösteri ve CSNU (s) konusma

Kanitsal medyumluk ve özel oturum, Paul Jacobs

Trans konusması- Kai Mügge

Sonnenbergstrasse 41

8603 Schwerzenbach

 

All content © Gülcin Özer, 2019. All rights reserved.